SEO auditas

SEO auditas - tai bendras e-marketingo ir seo auditas, į juos įeitų ne tik kritika, kas yra blogai su Jūsų projektu tiek pradedant web pateikimu, SEO vertinimu (kaip Jus natūraliai "myli" Google)  bei Jūsų projekto bendra situacija e-erdvėj. Į šį auditą įeitų ir konkretūs pasiūlymai bei patarimai, ką reikia keisti ar atnaujinti, kur patalpinti informaciją (čia jau būtų daugiau "partizaninio" marketingo veiksmai) ir pan.

Po šio audito patys įgautumėte marketinginį požiūrį į savo projektą ne vienai dienai, o ilgalaikį, pradėtumėte labiau pastebėti savo projektą rinkoje iš marketinginės pusės.

Tai giluminis SEO auditas, atliekamas per 1-2 dienas.

SEO audito kaina.

Kviečiame pasidžiaugti savo klientų SEO (paieškos sistemų optimizavimas) sėkme!!!
SEO rezultatai - Lai darbai kalba už mus!!!

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

Visiems, kas kuriate naują interneto projektą arba jau turintiems svetainę, tačiau esate nematomi internete, rekomenduojame užsisakyti SEO audito paslaugą.

1000 rinkodaros idėjų Jums!
 
1000 rinkodaros idėjų Jums! - Tai visos SEO paslaugos (paieškos sistemų optimizavimas) tiems, kas pageidauja tapti MATOMAIS GOOGLE PIRMAME lape. Marketingo ir rinkodaros paslaugos. Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra bei administravimas. Elektroninių parduotuvių (e-shop'ų) kūrimas.Interneto reklama, Google reklama. Įvairių tekstų rašymas. www.1000rinkodarosideju.lt, www.seotop1in.lt
 

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Create a free websiteWebnode