SEO paslaugų kainos


Reklamos internete kainos yra įvairios ir dažnai greitai ištuština Jūsų biudžetą, skirtą reklamai internete. Tad kartą pasidarę kokybišką SEO auditą, rinkos tyrimą ir įgyvendinę SEO savo interneto svetainės optimizavimui, sutaupysite visam laikui į prieky, kur potencialiai būtumėte išleidę pinigus reklamai internete su tikslu - kad taptumėte matomi internete.

Kiekvienas Kliento projektas yra individualus. Todėl ir SEO kaina nėra vienoda. Tik įsivertinus Jūsų situaciją, galima pateikti konkretų komercinį pasiūlymą. Tačiau galime pateikti šias SEO paslaugų kainas:

SEO audito kaina:

Tai bendras e-marketingo ir seo auditas, į juos įeitų ne tik kritika, kas yra blogai su Jūsų projektu tiek pradedant web pateikimu, SEO vertinimu (kaip Jus natūraliai "myli" Google)  bei Jūsų projekto bendra situacija e-erdvėj. Į šį auditą įeitų ir konkretūs pasiūlymai bei patarimai, ką reikia keisti ar atnaujinti, kur patalpinti informaciją (čia jau būtų daugiau "partizaninio" marketingo veiksmai) ir pan. Po šio audito patys įgautumėte marketinginį požiūrį į savo projektą ne vienai dienai, o ilgalaikį, pradėtumėte labiau pastebėti savo projektą rinkoje iš marketinginės pusės. Tai giluminis auditas, atliekamas per 1-2 dienas.

Grupinių SEO kursų kaina:

Daugiau info www.seoakademija.lt


Dėl individualių SEO paslaugų ir individualių SEO apmokymų kainų, kreipkitės Kontaktais.


Dirbant pasirašome sutartis, išrašome avansinio mokėjimo sąskaitas faktūras, išrašome darbų pridavimo aktus.

 

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

1000 rinkodaros idėjų Jums! - Tai visos SEO paslaugos (paieškos sistemų optimizavimas) tiems, kas pageidauja tapti MATOMAIS GOOGLE PIRMAME lape. Marketingo ir rinkodaros paslaugos. Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra bei administravimas. Elektroninių parduotuvių (e-shop'ų) kūrimas.Interneto reklama, Google reklama. Įvairių tekstų rašymas. www.1000rinkodarosideju.lt, www.seotop1in.lt
Visiems, kas kuriate naują interneto projektą arba jau turintiems svetainę, tačiau esate nematomi internete, rekomenduojame užsisakyti SEO audito paslaugą.
1000 rinkodaros idėjų Jums!

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Make a website for freeWebnode