CITATOS

„Pati didžiausia pergalė – nugalėti save”. (Platonas)

„Versle sulaukti atsako “ne” yra triumfas. Tai ženklas, kad klientas bent jau pastebėjo tave ir tavo pasiūlymą. Daug liūdniau būna tada, kai tavo el. laiškai nieko nebedomina, tavo visapusiškai novatoriško sumanymo aprašymas dulka ant stalo, prie kurio kiurkso nuolat pavargęs, milžinišką algą gaunantis, bailus, plinkantis 55 metų kažkurios Fortune 500 kompanijos viceprezidentas. Patikėkit, geriau jau kiekvieną dieną girdėti “ne”. Tada bent žinai, kad tau pavyko jo ausį atplėšti nuo jo subinės ir priglausti prie telefono ragelio. Verslininkas privalo išmokti mylėti žodį “ne”. Tai iškrypimas, tačiau jis privalomas, kad verslas nežlugtų.” (Bo Peabody)

„Jeigu nori sulaukti sėkmės, visada atrodyk įdegęs, gyvenk elegantiškame name (net jei gyveni jo rūsyje), lankykis brangiuose restoranuose (net jeigu ten siurbčioji tik taurę vyno), o skolindamasis skolinkis daug."
Aristotle Onassis (1906-1975), laivininkystės magnatas

Dailidės namas
Dailidė daug metų statė namus, ir štai atėjo laikas į pensiją. Tačiau dar jaunystėje, vos pradėjęs dirbti pas garsų rangovą, dailidė davė jam vieną pažadą. Dailidė pažadėjo, kad kiekvieną namą statys uoliai, stengdamasis ir su meile. Ir štai, ketindamas eiti į pensiją, dailidė atėjo pas savo bosą į kontorą pranešti, kad baigė paskutinį namą. Tam buvo gaila skirtis su dailide. "Ar negalėtum atsisveikinimui pastatyti dar vieno namo?- paprašė bosas.- Kai pastatysi - eik kur nori." Dailidė sutiko, nes savo bosą labai gerbė. Ilgai negalvodamas, jis pradėjo statyti namą. Bet dabar jis statė ne taip uoliai. Dailidė labai skubėjo, nes nekantravo pagyventi kaip laisvas žmogus. Dirbo jis "iš akies" ir su prastomis medžiagomis,- žodžiu, skubėjo greičiau baigti. Po kelių savaičių namas buvo baigtas ir dailidė tai pranešė bosui. "Ačiū, kad išpildei mano prašymą, dėkingai pasakė bosas ir įteikė dailidei ką tik pastatyto namo raktus.- Štai tau dovana. Dovanoju tau šį namą už tavo daugelio metų sąžiningą darbą." Dailidė suakmenėjo. Jis nepatikėjo savo ausimis. Būtų iš karto žinojęs, kad tas namas bus jo - statydamas būtų išsinėręs iš kailio.

Jei darbas vertas, kad jį atliktumėte, jis vertas, kad jį atliktumėte nepriekaištingai. Vienuolio, kuris pardavė "Ferrarį", šeimos išminties pamokos

Net jei ir nežinai, ką nori veikti gyvenime, tau tereikia skleisti meilę, pasitelkus gerus jausmus, ir kaip magnetas prisitrauksi viską, ką myli. Tavo meilės jausmas nuves tave į tikslą. Tavo svajonių darbas yra meilės dažnio, ir, kad jį gautum, turi pats spinduliuoti šį dažnį.

  “Sėkmė nėra raktas į laimę. Laimė yra raktas į sėkmę” – Albertas Šveiceris

 “Genijus be širdies yra niekas – nes nei didis protas, nei nuostabus intelektas, nei abu šie dalykai kartu nereiškia genialumo. Meilė! Meilė! Meilė! Štai kas yra genialumo esmė” – Nikolausas Džosepas von Džakvinas

“Svarbu ne tai, kiek mes duodame, bet tai, kiek meilės įdedame į šį veiksmą” – Motina Teresė

Himnas Meilei

"Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai. ir jei turėčiau pranašystės dovaną ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą; Jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas. Ir jei išdalinčiau vargšams visą, ką turiu, jei atiduočiau savo kūną sudeginti, bet neturėčiau meiles, - nieko nelaimečiau.

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria.

Meilė niekada nesibaigia." (Iš Šv.Pauliaus Pirmojo laiško korintiniečiams)

Bučinys

"...tiek kartų prarastas ir dabar pagaliau surastas. Šiose bučinio akimirkose sutilpo visi ieškojimų, nusivylimų, nerealių svajonių metai. Aš stipriai jį pabučiavau. Tas keletas žmonių, kurie tikriausiai žiūrėjo į mus, ir jiems atrodė, kad jie mato paprastą bučinį. Jie nežinojo, kad šiame bučinyje telpa mano gyvenimas, jo gyvenimas, gyvenimas tų, kurie laukia, svajoja ir ieško savo kelio pasaulyje. Šiame bučinyje tilpo visos džiaugsmo akimirkos, kurias man buvo tekę patirti..." (P.Coelho)

■ DIRBK taip lyg atrodytų, jog tau pinigai nereikalingi...MYLĖK, lyg niekas niekada nebūtų tavęs įskaudinęs... ŠOK, lyg niekas tavęs nestebėtų... DAINUOK, lyg tavęs niekas nesiklausytų... GYVENK, lyg žemėje būtų rojus!

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Create a free websiteWebnode