Grupiniai SEO kursai ir apmokymai

SEO išmokti galite ir patys, naudodamiesi informacijos gausa apie SEO internete bei paieškos sistemose. Tačiau vien teorija neduos efekto.

Mūsų patirtis internete nuo 1998 metų, tad ilgainiui susiformavo gilios žinios, praktiniai niuansai, kurių šiaip bet kur galite ir nerasti.
Norintiems išmokti SEO su tikslu, kad patys galėtumėte teikti SEO paslaugą arba realizuoti įmonės, kurioje dirbate projektus, siūlome kvalifikuotus SEO kursus, kurių rezultatais jau džiaugiasi ne viena įmonė ir mėgaujasi projektų rezultatyvumu.

Dėl grupinių SEO kursų laiko ir vietos tikslinkitės kontaktais, nes kiekvieną kartą užtrunka, kol surenkama pilna grupė.

SEO mokymų programa:

I. Sudėtis:

1. Teorinės žinios
2. Praktinis projekto realizavimas
3. Rinkos tyrimas
4. Rinkodaros idėjos

 

II. Trukmė:

Grupinių SEO apmokymų trukmė:
1 darbo diena grupėje žmonių ne daugiau iki 20 asmenų. Registruotis galite čia.

III. SEO apmokymų pobūdis:

Pobūdis: Teorinių žinių įsisavinimo ir praktinės analizės užsiėmimai derinami tarpusavyje.
Analizuojamų web projektų kiekis: Tiek individualių, tiek grupinių apmokymų sesijos metu pasirenkami 1 ar keletas (pagal poreikį) interneto projektai.
Rinkos tyrimas: Individualių SEO apmokymų metu atsakingai ištiriami minimaliai 5 Lietuvos ir užsienio rinkose panašios veiklos srities interneto projektai. Grupinių SEO kursų metu - pagal poreikį.
Rezultatas: Kliento įmonės specialistas išmokomas SEO žinių ir jų praktinių taikymo įgūdžių, kurias galės naudoti visuose savo interneto projektuose.
Individualios apmokymų sesijos metu 1 ar keletas Kliento interneto projektų tekstai perorganizuojami naujai pagal SEO reikalavimus.
Papildoma nauda: SEO apmokymų sesijos metu konsultantas pateikia papildomai kilusias rinkodaros, e-rinkodaros idėjas Kliento interneto projektų veikloje.

 

G rupinių SEO kursų kaina. 
Kviečiu pasidžiaugti savo klientų SEO (paieškos sistemų optimizavimas) sėkme!!!
SEO rezultatai - Lai darbai kalba už mus!!!

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Create a free websiteWebnode