Interneto svetainių kūrimas

■  Sukursime interneto svetainę, draugišką paieškos sistemoms. 

■ Jeigu Jums skubu, galime sukurti interneto puslapį per dieną.

■  Jūsų interneto svetainė turės visus šiuolaikiškus modulius, bus patogi naudoti net programavimo įgūdžių neturintiems vartotojams, nes kuriame pagal šablonines šveicarų-slovakų turinio valdymo sistemas. Privalumas ir tai, kad šios svetainės  talpinimas serveryje yra nemokamas.

Paminėsime bent keletą iš daugybės svetainės galimybių. Interneto svetainė turės:

■ Bet kada pakeičiamą dizainą. Dizainų yra keli šimtai, tad beliks tik išsirinkti. Juolab, pagal šią sistemą, nuolat pateikiami naujausi rinkoje dizainai.

■ Dizainą galima šiek tiek unifikuoti, priklauso nuo Jūsų idėjos, o kūrybiškumą įgyvendinti Jūsų idėja palikite mums. Patarsime, kas labiausiai tinka Jūsų veiklai ir pan.

■ Svetainė gali turėti lankstų meniu medį, skyrių kiekį pagal poreikį (pvz., Apie mus, Paslaugos, Produktai, Naujienos, Renginiai, Kontaktai, Svečių knyga, tiesioginė žinutė Jums į el.paštą ir pan.)

■ Svetainė gali turėti Forumą, Produktų aprašymų su nuotraukomis modulį, Galeriją, D.U.K. - dažniausiai užduodami klausimai, tiesiogines užklausas į Jūsų pašto dėžutę

■ Į svetainę galima įkelti judančius (flash) ir ne (statinius) - banerius, nuotraukas, talpinti failus, prisegti failus, įvairius dokumentus atsisiuntimui.

Į svetainę galima talpinti nuorodas ir jas suaktyvinti.

■ Naudoti šias svetaines itin malonu ir paprasta, nes jos sukurtos specialiai programavimo įgūdžių neturintiems vartotojams.

■ Jeigu patys neturite išteklių ar kompetencijos savo interneto svetainės administravimui, galime administruoti Jūsų projektą, užsiimti informacijos atnaujinimais svetainės puslapiuose, skelbti naujienas, administruoti Jūsų paskyras socialiniuose tinkluose.

■ Svetainės turinio valdymo sistema leidžia įgyvendinti visas Jūsų internetinio puslapio idėjas. Susisiekite, aptarsime Jūsų projektą.

■ Jeigu jau turite pasiruošę tekstus savo interneto svetainei, Jums bus iš karto patogu ir lengva juos įkelti, redaguoti, keisti stilius, šriftus ir pan., Jums nereikės mokytis nieko iš naujo tekstų redagavime, jeigu jau mokate naudotis Wordu.

■ Jeigu neturite svetainės aprašymų, siūlome tekstų rašymo paslaugą.

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

Kokį marketingo planą rinktis įmonei, kad taptumėte
MATOMI
internete?

SEO

Visiems, kas kuriate naują interneto projektą arba jau turintiems svetainę, tačiau esate nematomi internete, rekomenduojame užsisakyti SEO audito paslaugą. 

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Make a free websiteWebnode