Mikroautobusai į oro uostus – patogi atostogų pradžia

12/05/2022 15:12

Mikroautobusai į oro uostus – dažnas atsakymas tiems, kurie sprendžia rebusą kaip pasiekti oro uostą, jei pasirinkote skrydį iš toliau nutolusio oro uosto? Tolesni oro uostai kai kuriuos verčia rinktis ne palankiausią skrydį ar net sulaiko nuo kelionių.

Tarkime, kad gyvename Klaipėdoje, o skrydžiui renkatės Vilniaus, Kauno ar Rygos oro uostus. Kaip juos pasiekti? Kaip grįžti į Klaipėdą parskridus į Vilnių, Kauną ar Rygą? Tai keliautojams aktualūs klausimai, o dažnas atsakymas į juos – mikroautobusai į oro uostus. Atsakymas tiktų net tuo atveju, jei klaustumėte – ar galiu vykti maršrutu Mažeikiai – Ryga. Taip, mikriukai į oro uostus keleivius veža įvairiais maršrutais: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda; Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda. Mažeikiai – Ryga maršrutu galite vykti pasirinkę mikroautobuso maršrutą Klaipėda – Rygos oro uostas.

Mikroautobusai į oro uostus sustoja ir keleivius veža iš pakeliui esančių miestų. Tarkime, mikriukai į Rygos oro uostą taip pat veža keleivius iš Mažeikių, Gargždų, Plungės, Telšių, Akmenės ir Naujosios Akmenės. Mikriukai į Vilniaus oro uostą ir Kauno oro uostą kelis kartus sustoja kelyje Klaipėda – Vilnius. Taigi, belieka pasitikrinti, ar jūsų mieste ar netoliese yra mikroautobusų į oro uostus stotelė.

Kelionės į oro uostus gali būti ne tokios ir varginančios. Pavyzdžiui, Klaipėdoje jus su visu jūsų kelionės bagažu mikroautobusas gali pasiimti jums patogioje vietoje. Taigi, nereiks vargti mieste, o galėsite būti paimti tiesiog iš namų ir nuvežti į jums reikiamą oro uostą.

Grįžimas po skrydžio į Klaipėdą ar Kauną – toks pat nesudėtingas. Mikriukai į oro uostus vyksta pagal prie skrydžių pritaikytą tvarkaraštį. Taigi, išsirinkite jums patogiausią kelionės laiką ir rezervuokite. Jumis bus pasirūpinta net tuo atveju, jei jūsų skrydis vėluoja.

Pakilus kuro kainoms, mikroautobusai į oro uostus tapo dar populiaresniais. Dažnas pastebi, kad kelionė atsieina pigiau nei vykimas asmeniniu automobiliu ir parkavimo išlaidos. Be to, šeimoms ir didesnėms keliaujančioms grupėms taikomos nuolaidos.

Taigi, keliaukite lengvai ir be rūpesčių! Viskas ko reikia – išsirinkti tinkamą kelionės laiką ir rezervuoti savo kelionę mikroautobusu. Mikroautobusai į oro uostus – Jūsų paslaugoms!

 

Atgal

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Make a website for freeWebnode