Įvairi parama verslui – kaip išsirinkti ir užsitikrinti finansavimą

31/03/2022 17:06

Parama verslui – puiki galimybė tiek naujam verslui, tiek pradėjusiam veiklą anksčiau. Ji pasižymi priemonių gausa ir įvairove, tačiau kartais, ypač jaunam pradedančiam verslui, tai tampa gana keblia užduotimi susigaudyti ir išsirinkti. Taigi, kaip susipažinti su paramos verslui priemonėmis, pasirinkti tinkamiausią, o galiausiai – užpildyti paraišką ir gauti finansavimą?

Tokiu atveju, geriausiai pasikliauti ekspertais, kurie pristatys jums trinkamas paramos verslui priemones, pakonsultuos, įvertins Jūsų galimybes gauti paramą, parengs verslo planą ir visus reikiamus finansavimo dokumentus.

PinigaiJūsųVerslui paslaugų tinklapis pristato įvairias aktualias INVEGA verslo finansavimo priemones ir kviečia kartu ieškoti sprendimų Jūsų verslo plėtrai. Kaip parama verslui pristatomos įvairios  lengvatinės paskolos, paskolų garantijos, palūkanų kompensavimas, pagalba verslui Covid-19 metu:

Atviras kreditų fondas 2 - lengvatinės paskolos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms pradiniuose verslo plėtros etapuose. Lengvatinės paskolos gali būti suteikiamos  investicijoms finansuoti ir (ar) apyvartinio kapitalo trūkumui papildyti.

Lengvatinės paskolos verslo pradžiai pagal priemonę “Verslumo skatinimas 2014-2020” teikiamos veikiantiems juridiniams asmenims (labai mažoms arba mažoms įmonėms) ir fiziniams asmenims (vykdantiems/planuojantiems vykdyti veiklą pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą). Lengvatinė paskola gali būti išduodama ilgalaikiam turtui įsigyti ir (arba) apyvartinėms lėšoms.

Lengvatinės paskolos “Startuok” - smulkiam ir vidutiniam verslui yra teikiamos investicinių ar apyvartinių lėšų finansavimui, naujoms ar vykdomoms veikloms stiprinti bei plėsti.

Invega garantijos paskoloms teikiamos smulkiam ir vidutiniam verslui, už paskolas, skirtas materialiam ir nematerialiam turtui įsigyti.

Parama verslui – palūkanų kompensavimas - gali būti kompensuojamos priskaičiuotos ir paskolos gavėjo finansų įstaigai sumokėtos palūkanos iki 95%.

Parama verslui Covid-19 krizės metu - INVEGOS finansuojamos Covid-19 paskolos yra skirtos sumažinti Covid-19 pandemijos poveikį verslui, suteikiant finansavimą verslo subjektų apyvartinėms išlaidoms. Taip siekiama kartu atliepti ir susidariusį investicinių paskolų trūkumą.

Taigi, yra ką apsvarstyti! Patyrę ir ilgametę patirtį turintys verslo paramos projektų rengėjai/konsultantai pasirengę Jums padėti išsirinkti tinkamą paramos priemonę ir parengti dokumentus, kurie užtikrintų projekto finansavimą.

 

Atgal

Kontaktai

SEO MAMA
Kaunas, Lithuania

© 2009-2023 www.evelinos.info visos teisės saugomos. Visos rinkodaros, marketingo, seo paslaugos

Make a website for freeWebnode